Zapomniałeś hasła logowania do systemu Windows 7? Silne hasło logowania jest zawsze skuteczne, aby chronić cenne dane przed nieautoryzowanymi użytkownikami. Ale czasami może to również uniemożliwić uzyskanie dostępu, jeśli niestety; zapomniałeś hasła. Tak więc, jeśli masz do czynienia z tak nieoczekiwanym problemem, w tym artykule można znaleźć sposoby na pozbycie się tej zaostrzonej sytuacji.

Dostępne są trzy metody resetowania domyślnego hasła administratora Windows 7 iw tym artykule szczegółowo opiszemy te przydatne metody.

Metoda 1: Zresetuj domyślne hasło administratora dla systemu Windows 7 za pomocą dysku resetowania hasła

Dysk resetowania hasła jest najważniejszym elementem, który pomaga zresetować domyślne hasło administratora systemu Windows 7, gdy nie możesz go poprawnie zapamiętać. Jest to specjalnie utworzony dysk lub dysk flash USB, którego można użyć do uzyskania pełnego dostępu do komputera z systemem Windows 7. Tak więc, jeśli masz już wstępnie utworzony domyślny dysk resetowania hasła administratora systemu Windows 7, wystarczy wykonać kilka łatwych i prostych kroków, aby odzyskać zapomniane hasło .

Przyjrzyjmy się szczegółowo tym cennym punktom.

Na nieudanym ekranie logowania do systemu Windows 7 pojawia się komunikat z łączem do resetowania hasła, który może prowadzić do zresetowania zapomnianego hasła za pomocą kreatora.

Krok 1: Kliknij opcję „Resetuj hasło” , a na ekranie komputera pojawi się okno z Kreatorem resetowania hasła z przyciskiem „Dalej i anuluj” .

Krok 2 Teraz musisz wybrać „Dalej” i włożyć dysk resetowania hasła do zablokowanego komputera z systemem Windows 7 .

Kreator resetowania hasła do resetowania domyślnego hasła administratora

Krok 3 Następnie musisz wybrać właściwy dysk odzyskiwania z rozwijanej opcji na ekranie komputera.

wybierz urządzenie z listy rozwijanej, aby zresetować domyślne hasło administratora systemu Windows 7

Krok 4 Teraz czas na zresetowanie nowego hasła. W oknie pojawi się prośba o ustawienie nowego i nowego hasła dla administratora Win 7. Wystarczy wpisać nowy, a w poniższym polu należy wpisać go ponownie, aby to potwierdzić.

Zresetuj domyślne hasło administratora Windows 7 i potwierdź

Krok 5 Wybierz przycisk „Dalej” , a następnie kliknij „Zakończ”, aby zakończyć procedurę resetowania domyślnego hasła administratora systemu Windows 7.

Kończenie pracy kreatora resetowania hasła Windows 7

Możesz zastosować tę metodę tylko wtedy, gdy masz przy sobie dysk resetowania hasła. Jest to łatwa do zastosowania metoda i jest to główny powód, dla którego musisz w wolnym czasie utworzyć dysk resetowania hasła dla systemu Windows 7 .

Metoda 2: Zresetuj domyślne hasło administratora dla systemu Windows 7 za pomocą wiersza polecenia

Drugim sposobem resetowania hasła w Win 7 jest użycie wiersza poleceń, w którym musisz użyć wbudowanego polecenia DOS, aby zmodyfikować zapomnianą nazwę użytkownika i hasło. Musisz wymagać konta administratora na tym konkretnym komputerze z uprawnieniami administratora. Jeśli zapomniałeś hasła do systemu Windows 7 , oto kilka prostych kroków, które podajemy poniżej, aby je odzyskać.

System operacyjny Windows 7 ma wbudowane konto administratora, gdzie nie ma hasła. To konto istnieje od czasu procesu instalacji systemu Windows i domyślnie było wyłączone. Więc teraz po prostu włącz to domyślne konto administratora, aby zresetować hasła innych kont administratora za pomocą wiersza polecenia .

Przyjrzyjmy się przydatnym krokom, aby zresetować domyślne hasło administratora dla systemu Windows 7 w cmd (wiersz polecenia).

Krok 1 Włącz komputer i naciśnij na chwilę klawisz „F8” , aby uruchomić komputer i uzyskać dostęp do sekcji poleceń. Na monitorze pojawi się ekran „Opcje zaawansowanego rozruchu” .

Krok 2 Teraz musisz użyć przycisku ze strzałką na swoim komputerze, aby zaznaczyć „Tryb awaryjny wiersza polecenia” i nacisnąć klawisz „Enter” . Twój komputer uruchomi się w trybie awaryjnym w opcji wiersza polecenia.

Tryb awaryjny z wierszem polecenia

Krok 3 Teraz nadszedł czas, aby wybrać konto administratora, które pojawi się na ekranie komputera, a następnie wprowadź cmd.

wybierz konto administratora dla wiersza poleceń w systemie Windows 7

Krok 4 Teraz musisz wpisać polecenie ominięcia haseł dla Win 7: np. „Puls użytkownika sieci 12345” i nacisnąć przycisk „Enter” . Na ekranie pojawi się komunikat „polecenie zostało wykonane pomyślnie” .

Polecenie zostało wykonane pomyślnie, aby zresetować domyślne hasło administratora systemu Windows 7

Krok 5 Po zakończeniu procesu po prostu uruchom ponownie komputer i wyślij polecenie ping do wiersza polecenia w systemie Windows, aby zalogować się przy użyciu nowego hasła. Istnieje również opcja zmiany hasła do konta z Panelu sterowania.

Wiersz polecenia to najłatwiejszy i najbezpieczniejszy sposób na odzyskanie zapomnianego hasła domyślnego hasła administratora systemu Windows 7 . Po prostu postępuj dokładnie zgodnie z napisanymi krokami, aby uzyskać szybki dostęp do wszystkich dokumentów i danych przechowywanych na komputerze z systemem Windows 7.

Metoda 3: Zresetuj domyślne hasło administratora dla systemu Windows 7 za pomocą resetowania hasła systemu Windows

Istnieje również domyślna opcja resetowania hasła administratora dla użytkowników systemu Windows 7 z narzędziami do resetowania hasła systemu Windows. Te narzędzia są naprawdę pomocne, aby szybko uzyskać dostęp do zapomnianego hasła, wykonując kilka prostych kroków. Jednym z najbardziej znanych narzędzi do odzyskiwania jest oprogramowanie do resetowania hasła systemu Windows .Bezpłatna wersja próbnaKup teraz (Pro)

Oprogramowanie do resetowania hasła systemu Windows jest jednym z najlepszych programów do resetowania haseł systemu Windows, które może zresetować wszystkie zapomniane domeny, konto Microsoft i hasło systemu Windows dla systemu operacyjnego 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP, 2016, 2012, 2008, 2003 i 2000 . Pomaga w łatwym utworzeniu nowego konta administratora lub usunięciu dowolnego konta użytkownika i odzyskaniu całego dostępu do systemu Windows 7 w ciągu zaledwie kilku minut. Resetowanie hasła systemu Windows ma 4 wersje i zdecydowanie zaleca się wybranie właściwej i odpowiedniej wersji, aby łatwo odzyskać zapomniane hasło.

Nasze oprogramowanie może obsługiwać różne rodzaje dysków twardych, takich jak dyski twarde SATA, SCSI, IDE i RAID, pomagając w procesie odzyskiwania hasła w systemie Windows 7.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące domyślnego systemu odzyskiwania hasła administratora systemu Windows 7, możesz odwiedzić nas, aby uzyskać odpowiednie wskazówki w tym segmencie. Nasze narzędzie do resetowania hasła obsługuje wszystkie systemy Windows Server, takie jak 2016, 2012, 2008 (R2), 2003 (R2), 2000, NT itp., Aby działać pomyślnie.

Gwarantuje 100% współczynnik odzyskiwania hasła do systemu operacyjnego Windows 7. Narzędzie obsługuje wszystkie systemy plików FAT16, FAT 32, NTFS i NTFS5. Jest to bezpieczny proces, ponieważ nie spowoduje uszkodzenia systemu i plików danych przechowywanych na komputerze. Jeśli wypróbowałeś już pierwszą i drugą metodę i nie otrzymałeś od niej żadnej pozytywnej odpowiedzi, nasze narzędzie do resetowania hasła systemu Windows może być najbardziej skuteczną strategią. Wydaje się, że użycie oprogramowania do odzyskiwania danych jest trudną procedurą, ale z naszym oprogramowaniem jest to bardzo proste.

Rzućmy więc okiem na te przydatne wskazówki dotyczące korzystania z tych narzędzi do resetowania hasła i skorzystaj z tego.

Krok 1 Wystarczy pobrać oprogramowanie na swój komputer, a następnie zainstalować je i uruchomić, aby odzyskać hasło. Po instalacji kliknij prawym przyciskiem myszy skrót na pulpicie i wybierz „Uruchom jako administrator”, aby otworzyć program. Teraz możesz zobaczyć główne okna poniżej.

Narzędzie do resetowania hasła systemu Windows do resetowania domyślnego hasła administratora Windows 7

Krok 2 Teraz potrzebujesz dysku CD / DVD lub pendrive’a w pobliżu przed następnym krokiem. Podczas uruchamiania program poprosi o wybranie typu nośnika dla dysku odzyskiwania. Wybierz aktualnie posiadaną nazwę multimediów. Na przykład użyje dysku USB.

Teraz wybierz opcję przycisku Urządzenie USB, co doprowadzi Cię do ekranu, w którym można wybrać dysk USB z listy rozwijanej. Wybierz opcję „Rozpocznij nagrywanie” , aby rozpocząć zapisywanie plików obrazów na dysku USB. Po pomyślnym zakończeniu nagrywania zostanie wyświetlony wyskakujący komunikat „Nagrywanie powiodło się” . Potwierdzi, że odzyskiwanie hasła jest OK.

Nagrywanie w celu utworzenia dysku resetowania do resetowania hasła w systemie Windows 7

Krok 3 Włóż dysk resetowania USB do komputera, dla którego chcesz odzyskać hasło. Teraz zacznij uruchamiać komputer i wejdź w opcję ustawień BIOS, wpisując klawiaturę. Ten proces może się różnić w zależności od marki komputera. Następnie musisz wybrać opcję uruchamiania z USB lub CD / DVD, jeśli taka istnieje.

Ustawienie systemu BIOS dla domyślnego resetowania hasła administratora systemu Windows 7

Krok 4 Teraz nadszedł czas, aby ponownie uruchomić komputer po zmianie kolejności rozruchu. W tym momencie proces resetowania hasła systemu Windows rozpocznie się podczas uruchamiania. Poniżej znajduje się ekran główny, a teraz musisz wybrać docelowego użytkownika, aby zresetować hasło. Następnie wystarczy wybrać przycisk „Resetuj hasło” z listy użytkowników. Kliknij „Tak”, gdy pojawi się komunikat potwierdzenia.

Po pomyślnym zresetowaniu hasła hasło docelowego konta użytkownika będzie w tym czasie puste. Musisz ponownie uruchomić restart, aby wysunąć dysk odzyskiwania i wybrać opcję „Tak” , aby ponownie uruchomić komputer. Z nową latarką komputer uruchomi się bez hasła. Teraz nadszedł czas, aby ustawić nowy, aby pomyślnie wejść do twojego systemu.

Zresetuj domyślne hasło administratora systemu Windows 7

Wniosek

Jak więc widać, zresetowanie domyślnego hasła administratora komputera z systemem Windows 7 nie jest bardzo trudne . Istnieją 3 różne i efektywne sposoby wykonywania pracy, aby mieć dostęp. Wystarczy wykonać kilka ważnych kroków i spełnić niezbędne wymagania, jak opisano w tym artykule.