Nie możesz w żaden sposób przypomnieć sobie utraconego hasła logowania? Przestań używać głowy. Naprawdę nie trzeba być tak bolesnym. Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami lub narzędziami, a może okazać się świetnym pomocnikiem, ponieważ są one powszechnie używane do omijania hasła logowania do systemu Windows 7 .

>> Sztuczka 1: Znajdowanie i korzystanie z dysku resetowania hasła

>> Trick 2: Korzystanie z lokalnych użytkowników i grup Microsoft Controller

>> Trick 3: Metoda naprawy dysku systemu Windows

>> Trick 4: Używanie Windows Password Rescuer Personal

Sztuczka 1: Znajdowanie i korzystanie z dysku resetowania hasła

Zapomniałeś hasła do systemu Windows, ale jesteś tak sprytny, że utworzyłeś dysk z hasłem dla swojego konta użytkownika. W systemie Windows 7 każdej osobie przysługuje prawo do przygotowania bezpłatnego narzędzia, które rozwiąże problem związany z zapomnieniem hasła logowania. Jak obejść hasło systemu Windows 7 za pomocą dysku resetowania hasła, zobacz kroki w systemie Windows 7.

Oto szczegóły:

Krok 1: Na ekranie logowania wpisz swoją nazwę użytkownika i nieprawidłowe hasło i kliknij OK, wyświetli się wskazówka dotycząca hasła „ Resetuj hasło ”.

Krok 2: Teraz włóż dysk z hasłem, kliknij podpowiedź, a następnie kliknij Dalej .

Krok 3: Wybierz włożony dysk, kliknij przycisk Dalej .

Krok 4: Wpisz nowe hasło w polu nowego hasła i wpisz je ponownie, aby je potwierdzić. Kliknij Dalej → Zakończ . Następnie możesz ponownie zalogować się do systemu Windows 7 przy użyciu nowego hasła.

Sztuczka druga: korzystanie z lokalnych użytkowników i grup Microsoft Controller

Jeśli masz inne konto użytkownika z uprawnieniami administratora, możesz dość łatwo ominąć hasło użytkownika systemu Windows 7. Pamiętaj, że to konto zawiera wbudowanego administratora w systemie Windows 7.

Krok 1: (Ważne) Zaloguj się do systemu Windows 7 przy użyciu konta administratora .

Krok 2: Kliknij Start , wpisz lusrmgr.msc w polu wyszukiwania lub Uruchom , a następnie kliknij OK. (Zostanie wyświetlone okno Lokalni użytkownicy i grupy.)

Wygraj 7 run box lusrmgr.msc

Krok 3: Otwórz użytkowników , kliknij prawym przyciskiem myszy żądane konto użytkownika i wybierz „ Ustaw hasło ”.

Krok 4: Wpisz nowe hasło i potwierdź je.

wybierz użytkownika i zmień hasło

Inna opcja:

Krok 1: Zaloguj się do komputera jako administrator .

Krok 2: Kliknij przycisk Start , wpisz „ cmd ” w polu Uruchom lub Wyszukaj i naciśnij klawisz Enter .

Krok 3: Wpisz „ użytkownik sieci <nazwa użytkownika> <nowe hasło >”, naciśnij klawisz Enter . Przykład:

użytkownik sieci „Jack Sparrow doremi3861”

ominąć 7 hasło użytkownika netto

Trik 3: Przejdź do Pomoc do naprawy dysku systemu operacyjnego Windows

W systemie Windows 7 producent komputera oferuje dysk instalacyjny systemu Windows i opcje odzyskiwania, które mogą pomóc w ominięciu hasła systemu Windows 7. Pamiętaj jednak, że aby to zadziałało, musi istnieć prawidłowy punkt przywracania systemu, z którego można korzystać po ostatnim udanym logowaniu. Jeśli nie masz dysku instalacyjnego systemu Windows 7. Lepiej jest utworzyć dysk naprawczy systemu Windows 7, aby można go było użyć do obejścia hasła systemu Windows 7, gdy go zgubisz. Wykonaj następujące kroki, aby utworzyć:

Krok 1. Kliknij Start , wpisz dysk naprawy systemu w polu wyszukiwania, naciśnij Enter, a następnie kliknij Utwórz dysk naprawy systemu (lub otwórz Panel sterowania i kliknij ikonę Kopia zapasowa i przywracanie . Kliknij łącze Utwórz dysk naprawy systemu w lewym niebieskim okienku.)

Krok 2. Włóż czystą płytę CD / DVD do napędu optycznego i wybierz nazwę napędu, kliknij Utwórz dysk . Gdy pojawi się komunikat, potwierdź go i zamknij.

Utwórz dysk naprawczy systemu Windows 7

Po utracie hasła włóż dysk naprawczy i uruchom ponownie komputer. Po chwili wyświetlone zostaną opcje odzyskiwania systemu, wybierz opcję Naprawa przy uruchamianiu i postępuj zgodnie z instrukcjami Kreatora naprawy. Następnie automatycznie opróżni hasło. Konieczne może być dodanie z powrotem wszelkich programów i / lub wszelkich aktualizacji systemu Windows, które mogły zostać usunięte podczas procesu przywracania, może być również konieczne zresetowanie wszelkich ustawień osobistych, które mogły zostać zmienione, ale żaden z osobistych dokumentów lub plików nie zostanie usunięty .

wybierz wiersz polecenia

Sztuczka 4: Ominięcie hasła systemu Windows 7 za pomocą narzędzia Windows Password Rescuer Personal

Windows Password Rescuer Personal to wszechstronne profesjonalne narzędzie do odzyskiwania hasła do systemu Windows, które pomaga ominąć hasło do systemu Windows 7 bez utraty plików lub sformatowania dysku.

Oto szczegóły:

Krok 1: Pobierz Windows Password Rescuer Personal i zainstaluj go na komputerze, do którego masz dostęp. Uruchom go i utwórz dysk obejściowy hasła systemu Windows za pomocą dysku CD / DVD lub USB.

Bezpłatne pobieranie Windows Password Rescuer Osobista wersja z centrum pobierania Daossoft: http://www.daossoft.com/downloads/daossoft-windows-password-rescuer-personal.exe

1. Włóż zapisywalną płytę CD lub podłącz pusty dysk flash USB.

utwórz dysk hasła hasła systemu Windows

2. Wybierz właściwą opcję nagrywania i nazwę dysku.

włóż usb, aby nagrać dysk

3. Kliknij przycisk Rozpocznij nagrywanie , aby rozpocząć nagrywanie. Ta procedura będzie kosztować około minuty

4. Po pomyślnym zakończeniu nagrywania wyjmij dysk.

nagrywanie hasła USB zakończone

Krok 2: Włóż dysk z hasłem do komputera i ustaw uruchamianie komputera z dysku CD / DVD lub USB.

Krok 3: Po uruchomieniu z dysku Win 7, Windows Password Rescuer Personal uruchomi się automatycznie. Następnie możesz usunąć dowolne hasło użytkownika.

wybierz użytkownika i zmień jego hasło

1. Wybierz konto użytkownika z listy i kliknij Resetuj hasło.

2. Kliknij Tak, gdy pojawi się potwierdzenie masażu, a hasło administratora zostanie usunięte.

zgadzam się ustawić hasło na puste

3. Teraz pomyślnie usunąłeś hasło administratora Windows 7 (pokaż puste ). Możesz powtórzyć procedurę 1 i 2 , aby usunąć hasło innego użytkownika.

Bądź teraz pusty

4. Teraz kliknij Uruchom ponownie > wysuń dysk CD / USB i kliknij Tak, gdy pojawi się okno dialogowe. Następnie możesz zalogować się do systemu Windows 7 bez hasła.

Restart?  tak

Uwaga: Windows Password Rescuer Personal obsługuje tworzenie nowego użytkownika z uprawnieniami administratora offline. Abyś mógł zalogować się do systemu Windows za pomocą nowego konta administratora. Proszę odnieść się do: Jak utworzyć nowego użytkownika administratora systemu Windows dla całego systemu Windows .

Więcej informacji na temat omijania haseł do Windows 7 artykułów

Windows 7 Hasło związane z oprogramowaniem

Powiązane artykuły